Po - Pá 8 - 17h 485 103 541
Napište nám kdykoliv! plaston@volny.cz

Dezény

 

Stanislav Jedlink       +420 608 704 684

Petr Manych              +420 774 142 152 - zástupce firmy 4GRAIN, s.r.o.

 

dezeny.plaston@gmail.com

info@4grain.cz

 

Dezénování vstřikovacích forem

 Nové dezény vyrábíme podle vzorníků našich, konkurence nebo pouze podle výlisku. Termíny dodání jsou obvykle 2-5 pracovních dnů, některé zakázky jsme schopni vyrobit i „na počkání".

 

Opravy dezénů forem

Jsme schopni vyjet k Vám téměř na zavolání a opravit jakýkoli typ chemického, jiskřeného či pískovaného dezénu. Od škrábanců, stržené hrany až po nabourané vyhazováky ve tvaru.

Chemický popis forem

Umožňuje mimořádně přesný a kvalitní chemický popis, který zůstává stálý, je mechanicky odolný a vysoce kontrastní. Chemickou metodou lze popsat širokou škálu kovů. Do místa a do hloubky, kterou si sami určíte. Pro nás rádius přímo v popisovaném místě není žádný problém. Tam kam se laser nedostane my ano!

Nejčastěji leptáme nové datumové pole, loga nebo různé popisy na formách.

Sjednocení lesku dezénu forem, změna lesku výlisku.

 

Sjednocení lesku.

Tato metoda se používá při odstraňování fleků na formách způsobené například kapkami vody nebo špatnou konzervací. Lesk se mění také lisováním, proto se často pískuje, aby se dodržela požadovaná kvalitu výlisku.

Změna lesku na formě.

Pokud lesk na výlisku neodpovídá požadovaným hodnotám,  je možné ho změnit nejen parametry vstřikování, ale i pískováním. 

Pískování je běžný proces při výrobě chemických dezénů. Používá se jak v průběhu výroby, tak na jejím konci. Jde o závěrečnou práci, kterou se ovlivní lesk výlisku.

Na tyto práce používáme nejmenší leskoměr na trhu s rozměry hlavy 15x15mm.

 

Naše reference

Máme mnoho let zkušeností z oboru, ze spolupráce se silnými partnery i z řady realizovaných zakázek. Většina našich zákazníků dodává do automobilového průmyslu. V současné době a v minulosti jsme měli tu čest spolupracovat například s těmito firmami:  Grupo Antolin, AKT, Hella automotive, Sigmaplast, Demoautoplast, EUWE, Formy Tachov, Plastkov, Magna, Faurecia, TRCZ, Mepac, CIE plasty, Visteon Autopal, Sumaris PL, TRW atd..